aybaz deniz1995 yılında başlayan inşaat faaliyetlerimiz 1998 yılında Polinom İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. ile çeşitli illerimizde gerçekleştirdiğimiz projelerle devam etmiştir. Bu tarihler arasında gerek Rusya’da gerekse Birleşik A.E.’de gösterdiğimiz inşaat faaliyetlerini kazanarak .

1998 yılında kurulan Polinom İnşaat’ın inşaat sektöründe hem alt yapıda hem üst yapı alanlarında hemde diğer ticaret faaliyet alanlarında daha fazla istihdam sağlaması için büyümeyi hedefleyerek Polinom Yapı A.Ş. ‘ye dönüşmesi sağlanmıştır.

Polinom inşaat sektöründe lider olabilmek için işverenlerinin ihtiyaç ve şartlarını karşılamayı ve koşulsuz işveren memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder.

Bu taahüdümüz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulaması ile gerçekleşecektir. Süreçlerimizin gelişimi, süreç ölçüm sonuçlarının sürekli iyileşmesi ile izlenecektir. Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur.

Vizyonumuz

Vizyonumuz ihtisas alanımızı oluşturan sektörlerde lider ve kendi çalışma alanlarında bir referans şirket olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

Karşılıklı memnuniyetin çalışanlarımız ve şirket arasında tesis edilmesi

Paydaşlarımızın Polinom’u kendi başarılarının devamı açısından hayati bulması

Sivil toplumun bizi sorumluluk sahibi ve muhatap olarak görmesi

Kalite Politikamız

-Firmamız kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilir şirketler arasında yer almayı amaç edinmiş olup, yönetim ve kalite politikası bu doğrultuda şirket hedeflerinin gelişimini ve takibini amaçlamaktadır.

-Müşterilerimize düşük maliyetli, dayanıklı, üstün nitelikli projeler ve yapım işleri sunmaktayız.

-Müşterilerimizle yapıcı bir işbirliği ve ortaklık ilişkisi kurarak, müşterilerimize özel projeler geliştirerek , onlarda güven ve memnuniyet yaratmaktayız.

Başkanın Mesajı
1995 Yılında bu yola başlarken bir kaç kişiydik. Bugün ise 300 – 500 kişinin emeklerinin birleştiği bir grubu oluşturmaktayız.

Halen genç ve geniş bir kadro, değişik sahalarda faaliyet halinde bulunan şirketimizi başarıyla yönetmektedir. İşin başında ifade ettiğimiz ve sık sık tekrarında fayda gördüğümüz ana hedef;

İşini yaptığımız, iş yaptırdığımız, iş birliği yaptığımız şahıs, firmalar ve aracı kurumlar karşısında güvenirliğimizi desteğimizi ve bütün projelerdeki sağlam temel inancımızı koruyarak büyümek ve inançla yolumuza devam etmekteyiz. Bu vesileyle emeklerinden dolayı bütün çalışan mensuplarımıza ve bize güvenerek destek verenlere teşekkür ederim…

Sevgi ve Saygılarımla,

Aybaz Deniz

Yönetim Kurulu Başkanı