Polinom İnşaat Eğitim Kurumlarına Destek Vermeye Devam Ediyor

Haber Link : www.gokturkvizyon.com

Kentsel Dönüşüm’e Yönelik Çalışmalar
Polinom İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Umut Tahir Güneş Kentsel Dönüşüm’e yönelik çalışmalar hakkında önerileri ve görüşlerini Göktürk Vizyon gazetemiz aracılığıyla okurlarımıza paylaştı.

Yaklaşık 7000m2 üzerine kurulu inşaat 15 Nisan 2013 tarihinde teslim edildi. Çınar Koleji Çekmeköy şubesi 7 ay gibi bir kısa sürede bitirilmiş oldu. Okyanus Kolejinden sonra Çekmeköy Çınar Koleji yapımın sonlanmasıyla Eğitim hayatına bu yolla destek verdiğimiz için ayrıca mutluyuz.

Kentsel Dönüşüm’e yönelik çalışmalar özellikle Eyüp ,Alibeyköy ve Kağıthane üçgeninde devam etmekte. Yaşadığımız bölgenin 3.deprem bölgesinde olması hassasiyeti ve kaçınılmaz gerçeği inşaat alanında gerek Polinom İnşaat’ın gerekse bölgede bulunan diğer inşaat şirketlerinin faaliyet alanını geliştirmektedir. Önemli olan bu süreci doğru zamanda kaliteli ve nitelikli yapılarla tamamlamaktır.

Kentsel Dönüşüm Projelerinde; bütüncül bakış açısı, şeffaflık, sürdürülebilirlik, disiplinler arası uyumlu çalışma, katılımcı karar süreci, sosyal ve teknik altyapının güçlendirilmesi ilkeleri göz önünde tutmayı planlıyoruz.

Bu ilkeler ışığında; Kentsel Dönüşüm Projelerimizi gerçekleştirmede, yerinde dönüşümü sağlamak, mevcut kültürel zenginlikleri korumak, sosyal dönüşümü desteklemek, tarihi ve kültürel mirası geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Through this I found blogs to follow, readings http://writemyessay4me.org/ to explore, new ideas to wrestle with
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın